Jak odpowiednio chronić wyświetlacz telefonu?

Jak odpowiednio chronić wyświetlacz telefonu?

Nie ma telefonów niezniszczalnych. To prosta prawidłowość, o której wiedzą wszyscy właściciele tych urządzeń, a szczególnie właściciele smartfonów. Ciągle rozwijający się rynek telefonów komórkowych oferuje co raz to droższe modele naszpikowane nowinkami technologicznymi, które ułatwiają nam życie. Z tego powodu tak ważna jest prawidłowa ochrona telefonu. Sklepy internetowe oferujące akcesoria ochronne do smartfonów i tabletów ciągle ze sobą rywalizują, oferując coraz to nowsze wzory i modele akcesoriów ochronnych na telefon.

Co kupujemy najczęściej

Powszechne stało się już kupowanie etui lub pokrowców na telefony. Jednak najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią smartfonów jest wyświetlacz, dlatego warto pomyśleć o jego ochronie. Szkło hartowane czy też folie na telefon jest są najlepszymi z dostępnych opcji.

Kupując szkło hartowane na wyświetlacz należy zwrócić uwagę na jego twardość. Dużo większą możliwość wyboru poszczególnych akcesoriów niż w komisach czy sklepach stacjonarnych, dostaniemy w sklepach online. Kupując w internecie, możemy przeglądnąć wiele produktów i wybrać ten najbardziej nam odpowiadający. Podczas wyboru szkła hartowanego, zwracajmy uwagę na stopień twardości. Im większy wskaźnik twardości (w skali 1-10), tym lepiej. Najczęściej spotykane jest szkło hartowane na wyświetlacz o twardości 9h.

Szkło hartowane na telefon to opcja idealna w szczególności dla pań, które często noszą smartfony w torebkach w towarzystwie kluczy. Stosując je zabezpieczamy wyświetlacz przed możliwością porysowania lub innego mechanicznego uszkodzenia. Szkło hartowane na telefon stanowi również zabezpieczenie w trakcie upadku urządzenia, który bez odpowiedniej ochrony dla wyświetlacza, może zakończyć się jego kosztowną wymianą. Często koszta takie przekraczają wartość urządzenia i na prawa zwyczajnie się nie opłaca

Dodaj komentarz