Sky-Shop.pl – innowacyjne oprogramowanie dla sklepu internetowego

Sky-Shop.pl – innowacyjne oprogramowanie dla sklepu internetowego

Sky-Shop.pl to nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego, które posiada ponad 1200 funkcji wszelkiego rodzaju. Co warte podkreślenia, innowacyjne oprogramowanie sklepu Sky-Shop.pl nie jest oparte na żadnym wymagającym frameworku, nie jest też kopią darmowego oprogramowania. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać możliwości Sky-Shop.pl.

Wygląd i grafika RWD

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób dokonuje zakupów za pośrednictwem różnorodnych urządzeń mobilnych, dlatego też każdy profesjonalny sklep internetowy musi być w 100% responsywny. Dzięki oryginalnym szablonom RWD można błyskawicznie stworzyć swój wymarzony sklep online, który automatycznie dostosowywać będzie się do wszystkich telefonów, tabletów i komputerów przenośnych.

Integracja z Allegro

W Polsce bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się aukcje internetowego Allegro, dlatego też porządne oprogramowanie sklepu internetowego powinno być w 100% zintegrowane z najpopularniejszym serwisem aukcyjnym. Dzięki Sky-Shop.pl można w bardzo prosty sposób wystawiać aukcje „Kup Teraz” i wznawiać lub zamykać aukcje na platformie Allegro.

Marketing internetowy

Innowacyjne oprogramowanie sklepu musi również spełniać wszystkie normy związane z marketingiem internetowym. Standardem w dzisiejszych czasach są nie tylko zaawansowane mechanizmy newslettera albo wyskakujący pop-up, ale również specjalne narzędzie ułatwiające optymalizację sklepu pod najnowsze wytyczne Google. Oprogramowanie Sky-Shop.pl pod tym względem nie ma sobie równych.

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach niestety coraz częściej dochodzi do włamów na strony i serwisy online, dlatego też warto zadbać o to, aby nasz sklep internetowy był odpowiednio zabezpieczony. Sklepy Sky-Shop.pl postawione są na bardzo wydajnych i bezpiecznych serwerach, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania w chmurze. Sky-Shop.pl oferuje również szyfrowanie oraz tzw. back-up (kopie zapasowe).

Intuicyjny panel administracyjny

Ogromną zaletą Sky-Shop.pl jest także prosty i intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu sklepem internetowym będą mogły zarządzać nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z systemami CMS.

One Reply to “Sky-Shop.pl – innowacyjne oprogramowanie dla sklepu internetowego”

  1. Bardzo fajne oprogramowanie. Przy porównaniu z innymi tego typu rozwiązanimi zdecydowanie wygrywa swoją funkcjonalnością 🙂

Dodaj komentarz